ГОЛОВНА arrow ФІНМОНІТОРИНГ arrow Iнформація для суб'єктів первинного фінансового моніторингу  
16.07.2018

 

 

 

 

 

РИНКОВА IНФОРМАЦIЯ
Iнформація для суб'єктів первинного фінансового моніторингу
25.10.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує  про те, що у зв'язку з внесенням змін до наказу Держфінмоніторингу України “Про затвердження деяких форм обліку та подання інформації, пов'язаної із здійсненням фінансового моніторингу, та Інструкції щодо їх заповнення” від 13.05.2003 р. № 48 (зокрема, в Довідники) та з огляду на доведення до суб'єктів первинного фінансового моніторингу оновлених редакцій роз'яснень щодо застосування зазначених Довідників, визнані такими, що втратили актуальність роз'яснення, доведені листами:
Лист Державного департаменту фінансового моніторингу України від 06.06.2003 р. № 230/17420-4;
Лист Державного департаменту фінансового моніторингу Міністерства фінансів України від 03.11.2003 р. № 1531/30320-6-2;
Лист Державного департаменту фінансового моніторингу Міністерства фінансів України від 17.03.2004 р. № 699/30310-6-2.
Також, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує про Додаткові методичні рекомендації щодо формування коду виду фінансової операції, що стала об'єктом фінансового моніторингу, що затверджені наказом Державного комітету фінансового моніторингу  України від 01.10.2007.
Зазначені додаткові методичні рекомендації розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі «Методичні рекомендації з організації фінансового моніторингу» та на офіційному сайті Комісії в розділі «Фінансовий моніторинг».
 
28.09.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує  про отриману від Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні інформацію про включення відповідно до наказу Президента США 13224 до переліку терористів Спільноти Аль-Салах, що розташована території Палестини та особи – Ахмада Аль-Курда, за  надання фінансових послуг терористичним групам.
Перелік включених осіб розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою  (www.sdfm.gov.ua) в розділі “Перелік осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності” та на офіційному сайті Комісії в розділі “Фінансовий моніторинг”.
Також, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує про зміни до переліку осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності, що затверджені наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 09.07.2007 № 120.
Зазначені зміни до Переліку розміщено на офіційному сайті Держфінмониторингу України за адресою (www.sdfm.gov.ua) в розділі “Перелік осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності” та на офіційному сайті Комісії в розділі “Фінансовий моніторинг”.
 
25.09.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державним комітетом фінансового моніторингу України підготовлено роз'яснення стосовно подання суб'єктами первинного фінансового моніторингу інформації про фінансові операції на паперових носіях, в разі настання форс-мажорних обставин.
Вказане роз'яснення можна знайти на офіційному веб-сайті Комісії (www.ssmssc.gov.ua) в розділі “Фінансовий моніторинг”.
 
21.09.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державним комітетом фінансового моніторингу України для використання в роботі розроблені та затверджені примірні Правила проведення внутрішнього фінансового моніторінгу торговцями цінними паперами (далі-Правила). Для практичного використання торговцями цінними паперами вказаних Правил як методичного матеріалу із здійснення діяльності з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів і фінансуванню тероризму, вказані Правила можна знайти на офіційному веб-сайті  (www.sdfm.gov.ua) Держфінмоніторингу України в розділі «Правила і програми проведення внутрішнього фінансового моніторингу».
 
03.09.2007
«ІННЕКС» інформує про отриману від Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні інформацію щодо переліку осіб/організацій, які підпадають під санкції Міністерства фінансів США.
стор. 1
стор. 2
стор. 3
стор. 4
 
21.08.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державним комітетом фінансового моніторингу України внесені зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності, що затверджені наказами Державного комітету фінансового моніторингу України від 25.05.2007 № 90 та від 21.06.2007 № 109.
 
21.08.2007

З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку України надає аналітичний огляд „Боротьба з фінансуванням тероризму: організаційний та законодавчий аспекти” для використання в практичній діяльності.

 
19.07.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державним комітетом фінансового моніторингу України для використання в роботі розроблені та затверджені примірні Правила проведення внутрішнього фінансового моніторингу депозитаріями (далі по тексту - Правила).
Для практичного використання депозитаріями як методичного матеріалу із здійснення діяльності з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів і фінансуванню тероризму, вказані Правила можна знайти на офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу України в розділі «Правила і програми проведення внутрішнього фінансового моніторингу».
 
11.07.2007
З метою інформування суб'єктів первинного фінансового моніторингу, «ІННЕКС» інформує про отриману від Казначейства Великобританії інформацію щодо застосування фінансових санкцій стосовно банків Ісламської республіки Іран, обумовлених Резолюцією Ради Безпеки ООН 1747 від 24 березня 2007 року.
Зазначену інформацію розміщено на офіційному сайті ДКЦПФР в розділі „Фінансовий моніторинг”.
 
10.07.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, «ІННЕКС» інформує про зазначені зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності, затверджений наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 21.06.2007 №109.
Зазначений Перелік розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі «Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності».
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 Наступна > Кінець >>

Всього 321 - 330 з 351
Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk