ГОЛОВНА arrow ФІНМОНІТОРИНГ arrow Iнформація для суб'єктів первинного фінансового моніторингу  
18.10.2018

 

 

 

 

 

РИНКОВА IНФОРМАЦIЯ
Iнформація для суб'єктів первинного фінансового моніторингу
25.03.2009

З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державний комітет фінансового моніторингу України наказом № 34 від 19.03.09 р. затвердив зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності. Зазначені зміни до Переліку розміщені на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”.

 
10.03.2009
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує про:  розміщення на сайті ДКЦПФР www.ssmsc.gov.ua в розділі „ фінансовий моніторинг”, в підрозділі: Особи, що підтримують тероризм та активи яких мають бути заморожені”: Відповідно до Указу Президента США любі активи "Партії за вільне життя Курдистану", які знаходяться під юрисдикцією США заморожуються.
 
11.02.2009
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує про: розміщення на сайті Держфінмоніторингу http://sdfm.gov.ua та на сайті ДКЦПФР www.ssmsc.gov.ua в розділі „ фінансовий моніторинг”: Рекомендації по запровадженню Фінансових Заходів Резолюцій Ради Безпеки ООН для Протидії Розповсюдженню Зброї Масового;
Знищення  Публічна заява в рамках застосування Кроку VI Процедури MONEYVAL щодо підвищення рівня відповідності Азербайджану;
на сайті ДКЦПФР www.ssmsc.gov.ua в розділі „регуляторна діяльність”:
Про схвалення Змін до Положення про здійснення фінансового моніторингу учасниками ринку цінних паперів.
 
23.12.2008
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що  10 грудня 2008 року на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято спільну постанову Кабінету Міністрів України і Національного банку України “Про затвердження плану заходів на 2009 рік із запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму” №1077. (Постанова КМУ від 10 грудня 2008 р. № 1077)
Прийняття постанови ініційоване Державним комітетом фінансового моніторингу України, як державним органом, що виконує функції національного підрозділу фінансової розвідки.
Основною метою постанови є продовження впровадження в українське законодавство Сорока Рекомендацій Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF), Дев’яти Спеціальних рекомендацій FАТF по боротьбі з фінансуванням тероризму та інших міжнародних стандартів з метою вдосконалення системи протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.
 
08.12.2008
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державний комітет фінансового моніторингу України наказом № 248 від 04.12.2008 р. затвердив зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності. Зазначені зміни до Переліку розміщені на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”.
 
14.11.2008
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Департамент з питань контрольно-правової роботи Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку надає для ознайомлення та розповсюдження Методичні рекомендації щодо визначення форми розрахунку при здійсненні торговцями цінними паперами фінансових операцій у разі надходження на його рахунок грошових коштів за цінні папери від покупця-фізичної особи, які розміщені на сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Запитання-відповіді”, підрозділі „Для небанківських Установ”, „Виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу”.
 
06.11.2008
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державний комітет фінансового моніторингу України наказом № 224 від 04.11.2008 р. затвердив зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності. Зазначені зміни до Переліку розміщені на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”.
 
28.10.2008
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державний комітет фінансового моніторингу України наказом від 23.10.2008 № 215 затвердив зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності. Зазначені зміни до Переліку розміщені на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”.
 
24.10.2008
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державний комітет фінансового моніторингу України розмістив на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”- Повідомлення суб'єкта первинного фінансового моніторингу правоохоронних органів про фінансові операції з ознаками фінансування тероризму.
 
05.09.2008
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державний комітет фінансового моніторингу України наказом від 04.09.2008 № 189 затвердив зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності. Зазначені зміни до Переліку розміщені на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”.
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 38 Наступна > Кінець >>

Всього 321 - 330 з 371
Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk