ГОЛОВНА arrow ФІНМОНІТОРИНГ arrow Iнформація для суб'єктів первинного фінансового моніторингу  
20.08.2018

 

 

 

 

 

РИНКОВА IНФОРМАЦIЯ
Iнформація для суб'єктів первинного фінансового моніторингу
22.05.2010

Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом"» (надалі – Закон про внесення змін).

Вищезазначеним Законом викладається у новій редакції Закон України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" (надалі – Закон).

З моменту вступу у силу Закону про внесення змін, до Закону будуть внесені такі основні зміни:

Детальніше...
 
26.04.2010
Держфінмоніторинг затвердив зміни до Переліку осіб, пов`язаних із здійсненням терористичної діяльності З метою інформування суб'єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа "ІННЕКС" повідомляє, що Державний комітет фінансового моніторингу України наказом від 26.04.2010 №57 затвердив зміни до Переліку осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності. З переліком можна ознайомитись на офіційному Веб-сайті Держфінмоніторингу, розділ «Протидія тероризму».
 
16.04.2010
Наказом Держфінмоніторингу від 26 березня 2010 року N 37 затверджено Методичні рекомендації щодо мінімізації ризиків у сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму.
 
29.03.2010

Держфінмониторинг України прийняв Наказ N 182 від 25 грудня 2009 року  „Про затвердження Типологій легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом „Властивості та ознаки операцій, пов'язаних з відмиванням коштів шляхом зняття готівки. Тактичне дослідження та практичне розслідування”.

 
07.09.2009

З метою інформування суб'єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа "ІННЕКС" повідомляє, що Державний комітет фінансового моніторингу України наказом від 03.09.2009 р. № 118 затвердив зміни до Переліку осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності. Зазначені зміни до Переліку розміщені на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі "Перелік осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності".

 
25.05.2009
 
З метою інформування суб'єктів первинного фінансового моніторингу,  Фондова біржа "ІННЕКС" повідомляє,
 що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку  прийняла Рішення     "Про внесення змін до Положення про здійснення фінансового  моніторингу учасниками ринку цінних паперів" від 14.04.2009  N 398,  яке зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 травня 2009 р. за N 425/16441.  

 
23.05.2009

З метою інформування суб'єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа "ІННЕКС" повідомляє, що Державний комітет фінансового моніторингу України наказом від 21.05.2009 р. № 58 затвердив зміни до Переліку осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності. Зазначені зміни до Переліку розміщені на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі "Перелік осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності".

 
25.03.2009

З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державний комітет фінансового моніторингу України наказом № 34 від 19.03.09 р. затвердив зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності. Зазначені зміни до Переліку розміщені на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”.

 
10.03.2009
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує про:  розміщення на сайті ДКЦПФР www.ssmsc.gov.ua в розділі „ фінансовий моніторинг”, в підрозділі: Особи, що підтримують тероризм та активи яких мають бути заморожені”: Відповідно до Указу Президента США любі активи "Партії за вільне життя Курдистану", які знаходяться під юрисдикцією США заморожуються.
 
11.02.2009
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує про: розміщення на сайті Держфінмоніторингу http://sdfm.gov.ua та на сайті ДКЦПФР www.ssmsc.gov.ua в розділі „ фінансовий моніторинг”: Рекомендації по запровадженню Фінансових Заходів Резолюцій Ради Безпеки ООН для Протидії Розповсюдженню Зброї Масового;
Знищення  Публічна заява в рамках застосування Кроку VI Процедури MONEYVAL щодо підвищення рівня відповідності Азербайджану;
на сайті ДКЦПФР www.ssmsc.gov.ua в розділі „регуляторна діяльність”:
Про схвалення Змін до Положення про здійснення фінансового моніторингу учасниками ринку цінних паперів.
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 Наступна > Кінець >>

Всього 301 - 310 з 358
Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk