ГОЛОВНА arrow ФІНМОНІТОРИНГ arrow Iнформація для суб'єктів первинного фінансового моніторингу  
22.04.2018

 

 

 

 

 

РИНКОВА IНФОРМАЦIЯ
Iнформація для суб'єктів первинного фінансового моніторингу
06.03.2008
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державний комітет фінансового моніторингу України наказом від 29.02.2008р. № 38 затвердив зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності   Зазначені зміни до Переліку розміщені на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі „Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності”.
 
29.02.2008
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє,  що 28 лютого 2008 року Група з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням коштів (FATF) звернулася із заявою щодо стану боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму в окремих країнах світу.
У цій заяві FATF закликала своїх членів та радить всім юрисдикціям інформувати їх фінансові установи щодо необхідності врахування ризиків, що виникають внаслідок недоліків режиму боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму в Узбекистані, Ірані та Північній частині Кіпру.
Водночас, FATF закликала Пакистан продовжувати свої зусилля щодо вдосконалення законодавства в сфері протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму, з метою приведення його у відповідність до міжнародних стандартів та співпрацювати у цьому напрямку з Азійсько-Тихоокеанською Групою по боротьбі з відмиванням доходів.
З урахуванням вищенаведеного, Державний комітет фінансового моніторингу України звертається до суб’єктів державного фінансового моніторингу та фінансових установ - суб’єктів первинного фінансового моніторингу взяти до уваги інформацію, викладену в заяві FATF, в своїй діяльності по виконанню вимог законодавства у сфері запобігання та протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом та фінансуванню тероризму.
 
04.02.2008
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що 2 лютого 2008 року набрав чинності наказ Держфінмоніторингу України від 26.12.2007 № 238 „Про внесення змін до деяких наказів Державного департаменту фінансового моніторингу”, зареєстрований Міністерством юстиції України 22.01.2008 року за № 45/14736.
Зазначеним наказом внесено зміни у Вимоги до організації фінансового моніторингу суб'єктами первинного фінансового моніторингу у сфері запобігання та протидії запровадженню в легальний обіг доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму, затверджені наказом Держфінмоніторингу від 24.04.2003 № 40 (далі – Вимоги) та наказ Держфінмоніторингу від 13.05.2003 № 48 „Про затвердження деяких форм обліку та подання інформації, пов'язаної із здійсненням фінансового моніторингу, та Інструкції щодо їх заповнення” (далі – наказ).
Змінами до Вимог, зокрема:
надано визначення поняття „відокремлений підрозділ” у відповідності до положень Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців”;
встановлено, що одна і та сама особа не може бути одночасно призначена відповідальним працівником суб'єкта і його відокремлених підрозділів.
Змінами до Інструкції щодо заповнення форм обліку та подання інформації, пов'язаної із здійсненням фінансового моніторингу, затвердженої наказом, уточнено порядок заповнення окремих полів та граф форми № 1-ФМ „Картка реєстрації суб'єкта первинного фінансового моніторингу (відокремленого підрозділу) та відповідальних осіб”: поля 030, 031, 070, 310 і форми № 2-ФМ „Реєстр фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу”: поля 030, 240, 451, 452, 453, 710, 750, 760, 770.
Змінами до форм обліку та подання інформації, пов'язаної із здійсненням фінансового моніторингу, затверджених наказом, зокрема:
у формі № 1-ФМ „Картка реєстрації суб'єкта первинного фінансового моніторингу (відокремленого підрозділу) та відповідальних осіб” уточнено назви полів 030 „Дата вихідної реєстрації форми № 1-ФМ” та 031 „Номер вихідної реєстрації форми № 1-ФМ”;
у формі № 2-ФМ „Реєстр фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу” уточнено порядок заповнення поля 490 „Ознака можливості відношення фінансової операції до фінансування тероризму”;
у формі № 4-ФМ „Повідомлення про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу” добавлено клітинки для проставлення наскрізної нумерації сторінок у повідомленні при наданні повідомлення про фінансову операцію до Держфінмоніторингу України, у відповідності до вимог наказу.
 
15.11.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує  про отриману від Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні інформацію про включення Абдули Аль-Талхі, Мухаммада'Абдалах Саліх Сугхайра та Фахд Махаммада'Абд Аль-'Азіза Аль Хашибана до переліку осіб/установ, пов'язаних з Усамою бін Ладеном, Талібаном та/або аль-Каєдою, які підпадають під санкції Ради Безпеки ООН.
 
25.10.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує  про те, що у зв'язку з внесенням змін до наказу Держфінмоніторингу України “Про затвердження деяких форм обліку та подання інформації, пов'язаної із здійсненням фінансового моніторингу, та Інструкції щодо їх заповнення” від 13.05.2003 р. № 48 (зокрема, в Довідники) та з огляду на доведення до суб'єктів первинного фінансового моніторингу оновлених редакцій роз'яснень щодо застосування зазначених Довідників, визнані такими, що втратили актуальність роз'яснення, доведені листами:
Лист Державного департаменту фінансового моніторингу України від 06.06.2003 р. № 230/17420-4;
Лист Державного департаменту фінансового моніторингу Міністерства фінансів України від 03.11.2003 р. № 1531/30320-6-2;
Лист Державного департаменту фінансового моніторингу Міністерства фінансів України від 17.03.2004 р. № 699/30310-6-2.
Також, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує про Додаткові методичні рекомендації щодо формування коду виду фінансової операції, що стала об'єктом фінансового моніторингу, що затверджені наказом Державного комітету фінансового моніторингу  України від 01.10.2007.
Зазначені додаткові методичні рекомендації розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі «Методичні рекомендації з організації фінансового моніторингу» та на офіційному сайті Комісії в розділі «Фінансовий моніторинг».
 
28.09.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує  про отриману від Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні інформацію про включення відповідно до наказу Президента США 13224 до переліку терористів Спільноти Аль-Салах, що розташована території Палестини та особи – Ахмада Аль-Курда, за  надання фінансових послуг терористичним групам.
Перелік включених осіб розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою  (www.sdfm.gov.ua) в розділі “Перелік осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності” та на офіційному сайті Комісії в розділі “Фінансовий моніторинг”.
Також, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує про зміни до переліку осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності, що затверджені наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 09.07.2007 № 120.
Зазначені зміни до Переліку розміщено на офіційному сайті Держфінмониторингу України за адресою (www.sdfm.gov.ua) в розділі “Перелік осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності” та на офіційному сайті Комісії в розділі “Фінансовий моніторинг”.
 
25.09.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державним комітетом фінансового моніторингу України підготовлено роз'яснення стосовно подання суб'єктами первинного фінансового моніторингу інформації про фінансові операції на паперових носіях, в разі настання форс-мажорних обставин.
Вказане роз'яснення можна знайти на офіційному веб-сайті Комісії (www.ssmssc.gov.ua) в розділі “Фінансовий моніторинг”.
 
21.09.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державним комітетом фінансового моніторингу України для використання в роботі розроблені та затверджені примірні Правила проведення внутрішнього фінансового моніторінгу торговцями цінними паперами (далі-Правила). Для практичного використання торговцями цінними паперами вказаних Правил як методичного матеріалу із здійснення діяльності з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів і фінансуванню тероризму, вказані Правила можна знайти на офіційному веб-сайті  (www.sdfm.gov.ua) Держфінмоніторингу України в розділі «Правила і програми проведення внутрішнього фінансового моніторингу».
 
03.09.2007
«ІННЕКС» інформує про отриману від Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні інформацію щодо переліку осіб/організацій, які підпадають під санкції Міністерства фінансів США.
стор. 1
стор. 2
стор. 3
стор. 4
 
21.08.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, Фондова біржа „ІННЕКС” повідомляє, що Державним комітетом фінансового моніторингу України внесені зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності, що затверджені наказами Державного комітету фінансового моніторингу України від 25.05.2007 № 90 та від 21.06.2007 № 109.
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 Наступна > Кінець >>

Всього 301 - 310 з 335
Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk