ГОЛОВНА arrow ФІНМОНІТОРИНГ arrow Iнформація для суб'єктів первинного фінансового моніторингу  
17.01.2018

 

 

 

 

 

РИНКОВА IНФОРМАЦIЯ
Iнформація для суб'єктів первинного фінансового моніторингу
11.07.2007
З метою інформування суб'єктів первинного фінансового моніторингу, «ІННЕКС» інформує про отриману від Казначейства Великобританії інформацію щодо застосування фінансових санкцій стосовно банків Ісламської республіки Іран, обумовлених Резолюцією Ради Безпеки ООН 1747 від 24 березня 2007 року.
Зазначену інформацію розміщено на офіційному сайті ДКЦПФР в розділі „Фінансовий моніторинг”.
 
10.07.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, «ІННЕКС» інформує про зазначені зміни до Переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності, затверджений наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 21.06.2007 №109.
Зазначений Перелік розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі «Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності».
 
10.07.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу у зв’язку з поширенням випадків несвоєчасного подання до Держфінмоніторингу України небанківськими фінансовими установами інформації про фінансові операції, що підлягають обов’язковому фінансовому моніторінгу, «ІННЕКС» надає інформацію про відповідні роз’яснення які знаходяться на офіційному сайті ДКЦПФР в розділі „Фінансовий моніторинг”.
 
03.07.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу, «ІННЕКС» інформує про Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності та/або зміни до нього (додаток), затверджений (затверджені) наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 25.05.2007 №90.
Зазначений Перелік розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі «Перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності».
 
03.07.2007
З метою інформування суб’єктів первинного фінансового моніторингу у зв’язку з поширенням випадків несвоєчасного подання до Держфінмоніторингу України учасниками ринку цінних паперів інформації про фінансові операції, що підлягають обов’язковому фінансовому моніторінгу, «ІННЕКС» надає інформацію про роз’яснення яке знаходиться на офіційному сайті ДКЦПФР в розділі „Фінансовий моніторинг”.
 
16.05.2007
З метою інформування суб'єктів первинного фінансового моніторингу, «ІННЕКС» інформує про отриману від Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні інформацію щодо переліку осіб/організацій, які підпадають під санкції, обумовлені Радою Безпеки ООН.
Перелік включених осіб також розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі "Перелік осіб, пов"язаних із здійсненням терористичної діяльності" та на офіційному сайті ДКЦПФР в розділі „Фінансовий моніторинг”. >>>>
 
20.04.2007
З метою інформування суб'єктів первинного фінансового моніторингу «ІННЕКС» повідомляє,що дані щодо осіб зі списку суб'єктів,які підпадають під санкції,обумовлені Радою Безпеки ООН, включаючи замороження активів : Khawa Panga MANDRO, Douglas MPAMO,Ignace MURWANASHYAKA,Lauren NKUNDA. Повний список розміщено на веб-сторінці Комітету Ради Безпеки >>>>
 
04.04.2007
«ІННЕКС» інформує про отриману від Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні інформацію щодо переліку осіб/організацій, які підпадають під санкції, обумовлені Радою Безпеки ООН. >>>>
Перелік включених осіб також розміщено на офіційному сайті Держфінмоніторингу України за адресою www.sdfm.gov.ua в розділі "Перелік осіб, пов"язаних із здійсненням терористичної діяльності" та на офіційному сайті ДКЦПФР в розділі „Фінансовий моніторинг”.
 
13.03.2007
Наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 16.01.2007р. №6 "Про внесення змін та доповнень до наказу Державного департаменту фінансового моніторингу від 24.04.2003р. №40" (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 січня 2007р. за № 75/13342) внесені зміни та доповнення до Вимог до організації фінансового моніторингу суб'єктами первинного фінансового моніторингу у сфері запобігання та протидії запровадженню в легальний обіг доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму. >>>>
 
30.01.2007
«ІННЕКС» надає узагальнену інформацію щодо результатів перевірок суб’єктів первинного фінансового моніторингу та виявлені порушення у діяльності конкретних учасників фондового ринку для використання цієї інформації з метою вдосконалення системи фінансового моніторингу на ринку цінних паперів. >>>>
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 Наступна > Кінець >>

Всього 301 - 310 з 323
Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk